Pozvánka: Mezinárodní jarní škola na téma udržitelného rozvoje 2014

Zboen Kostelec a ov 01

Kdy: 30.3. - 5.4.2014

Kde: Týnec nad Sázavou

Zveme studenty bakalářského či magisterského studia jakéhokoli studijního oboru na mimopražské univerzitě v ČR k účasti na mezinárodní jarní škole s tématikou udržitelného rozvoje – International Spring School on Sustainable Development 2014.

Registrace je otevřená do konce ledna 2014.

Termín: 30. března - 5. dubna 2014

Lokalita: Týnec nad Sázavou

Organizuje: Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy v Praze spolu s Open University of the Netherlands

Kredity: 2 ECTS

Během této týdenní mezinárodní jarní školy se studenti blíže seznámí s konceptem udržitelného rozvoje a konkrétními příklady v praxi. Důraz bude kladen na interaktivní a diskuzní formu výuky (žádné dlouhé přenášky). Účastnit se budou také studenti z několika evropských zemí a komunikačním jazykem celého kurzu bude angličtina.

Na kurz se mohou hlásit studenti vyšších ročníků bakalářského či magisterského studia jakéhokoli oboru a zaměření z českých mimopražských univerzit. Pro tyto studenty je účast na kurzu plně hrazena. Budou mít také možnost získat příspěvek na cestovné do/z místa setkání.

Více podrobností na AJ stráknách a v propagačním posteru.

S případnými dotazy kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 hotel tynec