× Vítejte na fóru!

Řekněte nám něco o Vás - kdo jste, co máte rádi a proč jste se stali členy tohoto webu.
Všechny zde vítáme a těšíme se na Vaše příspěvky!

progres interactive forum

  • lorrimcdermo
  • lorrimcdermo's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
1 year 6 months ago #437 by lorrimcdermo
Jak Cię widzą tak Cię piszą. A jak cię piszą gdy widzą, że jesteś na szarym końcu w wynikach wyszukiwania? No raczej słabo. Dopóki tego nie zrozumiesz, to lepiej zlikwiduj swoją stronę. Szkoda czasu i energii. Jak chcesz zrobić coś konkretnego to postaw na pozycjonowanie. Zrozumiałem to dzięki współpracy z Progres Interactive. Konkretni ludzie, bardzo solidni, godni zaufania. Chce im się chcieć. Współpracę rozpoczęli od takiego audytu, że po ich wynikach chciałem zapaść się pod ziemię. Okazało się, że moja strona internetowa była równie skuteczna co bilboard na Mount Evereście. Ludzie wchodzili na moją stronę przez przypadek albo z litości. Specjaliści z Progres Interactive powiedzieli mi wprost. Albo robię rewolucję z pozycjonowania strony albo lepiej żebym zajął się zbieraniem znaczków pocztowych. Było warto dokonać tej rewolucji. Żałuję, że zajęło mi kilka lat przewartościowanie wartości w reklamie mojej firmy. Progres Interactive to kozacy i to dzięki nim moja strona ma kozackie statystyki.


[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]

Please Přihlásit se to join the conversation.

Time to create page: 0.219 seconds

Novinky

Článek o našem projektu MOSUR vyšel v časopisu I-Forum

V časopisu Univerzity Karlovy I-Forum vyšel rozhovor s Janou Dlouhou o projektu MOSUR. Celý rozhovor si můžete přečíst na stránkách I-Fora

 

Vyjde soubor případových studií regionálního udržitelného rozvoje

Připravujeme soubor případových studií, který představí případy (ne)udržitelného regionálního rozvoje, a to především z hlediska rolí společenských aktérů. Tyto studie budou analyzovány z hlediska procesů sociálního učení probíhajících na místní úrovni; najdou také uplatnění ve vysokoškolské výuce jakožto základ místně zakotveného učení na této úrovni. Postupně budou zařazeny do Envigogiky a vyjdou jako její zvláštní číslo; z hlediska praxe mohou posloužit jako modelový příklad určité společenské situace. Základ souboru případových studií, které vyjdou do konce roku 2014, naleznete zde.

 

Projekt MOSUR úspěšně skončil - aktivity pokračují

Projekt MOSUR oficiálně skončil dne 30. 4. 2014, mnohé z aktivit projektu však pokračují i nadále:

Časopis Envigogika

EnviWiki - webová environmentální encyklopedie

PLATFORMA - nově připravovaná webová stránka o UR na vysokých školách

 

Hledání na webu

Kontakt

Kontakt: Univerzita Karlova v Praze, Centrum pro otázky životního prostředí, José Martího 407/2, 162 00 Praha 6, tel: 220 199 460, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stránky projektu OP VK CZ.1.07/2.4.00/17.0130 - Mezioborová síť udržitelného rozvoje

esf