× Vítejte na fóru!

Řekněte nám něco o Vás - kdo jste, co máte rádi a proč jste se stali členy tohoto webu.
Všechny zde vítáme a těšíme se na Vaše příspěvky!

progres interactive problemy

  • lorrimcdermo
  • lorrimcdermo's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
1 year 6 months ago #434 by lorrimcdermo
Ludzie! Między bajki włóżcie historyjki o tym jak bez budżetu na reklamę i promocję ktoś dorobił się dużych pieniędzy. Śmiać mi się chce gdy czytam enuncjacje jakichś samozwańczych macherów pozycjonowania. Bez profesjonalnego wsparcia ze strony specjalistów można sobie tylko pomarzyć o jakichkolwiek efektach. Ludzie z Progres Interactive znają się na swojej robocie, nie obiecują gruszek na wierzbie, ale gwarantują rzetelną pracę. Bez nich miałbym klikalność na poziomie strony kółka różańcowego w Mrągowie. Mają pomysł i wiedzą jak z przeciętnej strony zrobić stronę, na którą ludzie wchodzą. Szczególnie polecam w ich wykonaniu pozycjonowanie za pomocą mediów społecznościowych. Naprawdę w ich sposób i podejście do social mediów robi wrażenie. Dzięki współpracy z nimi przesiadłem się pod względem pozycjonowania z wartburga do solidnego forda. To oczywiste, że w dwa dni nie zrobią ci statystyk na poziomie 300 tys. wyświetleń dziennie. Warto im zaufać i dać czas. Ja zaufałem i nie żałuje. A statystyki mam teraz kapitalne.


[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]

Please Přihlásit se to join the conversation.

Time to create page: 0.231 seconds

Novinky

Článek o našem projektu MOSUR vyšel v časopisu I-Forum

V časopisu Univerzity Karlovy I-Forum vyšel rozhovor s Janou Dlouhou o projektu MOSUR. Celý rozhovor si můžete přečíst na stránkách I-Fora

 

Vyjde soubor případových studií regionálního udržitelného rozvoje

Připravujeme soubor případových studií, který představí případy (ne)udržitelného regionálního rozvoje, a to především z hlediska rolí společenských aktérů. Tyto studie budou analyzovány z hlediska procesů sociálního učení probíhajících na místní úrovni; najdou také uplatnění ve vysokoškolské výuce jakožto základ místně zakotveného učení na této úrovni. Postupně budou zařazeny do Envigogiky a vyjdou jako její zvláštní číslo; z hlediska praxe mohou posloužit jako modelový příklad určité společenské situace. Základ souboru případových studií, které vyjdou do konce roku 2014, naleznete zde.

 

Projekt MOSUR úspěšně skončil - aktivity pokračují

Projekt MOSUR oficiálně skončil dne 30. 4. 2014, mnohé z aktivit projektu však pokračují i nadále:

Časopis Envigogika

EnviWiki - webová environmentální encyklopedie

PLATFORMA - nově připravovaná webová stránka o UR na vysokých školách

 

Hledání na webu

Kontakt

Kontakt: Univerzita Karlova v Praze, Centrum pro otázky životního prostředí, José Martího 407/2, 162 00 Praha 6, tel: 220 199 460, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stránky projektu OP VK CZ.1.07/2.4.00/17.0130 - Mezioborová síť udržitelného rozvoje

esf