× Vítejte na fóru!

Řekněte nám něco o Vás - kdo jste, co máte rádi a proč jste se stali členy tohoto webu.
Všechny zde vítáme a těšíme se na Vaše příspěvky!

progres interactive

  • lorrimcdermo
  • lorrimcdermo's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
1 year 6 months ago #433 by lorrimcdermo
Jako szef działu marketingu dużej spółki akcyjnej miałem co roku do dyspozycji bardzo pokaźną sumę pieniędzy. Przez wiele lat jej wykorzystanie polegało na roztrwanianiu tych środków na bezproduktywne kampanie reklamowe, przeciętne gadżety i niesztuczną stronę internetową. To właśnie poprzez chęć wypromowania strony internetowej trafiłem na Progres Interactive. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Dzięki Progres Interactive strona internetowa spółki zaczęła być stroną internetową na miarę oczekiwań. Właściciele jak i zarząd spółki docenili efekty tej współpracy. Prawdopodobnie bez powierzenia misji wypromowania strony, a następnie kilku bardzo udanych kampanii reklamowych w Internecie przeprowadzonych w głównej mierze dzięki Progres Interactive straciłbym swoje stanowisko. Obecnie po blisko dwóch latach współpracy statystyki strony są genialne. W wynikach wyszukiwania wszystkich kluczowych fraz nasza strona znajduje się w pierwszej piątce stron. To mówi samo za siebie. Ludzie z Progres Interactive tchnęli w naszą stronę nowe życie.


[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]

Please Přihlásit se to join the conversation.

Time to create page: 0.219 seconds

Novinky

Článek o našem projektu MOSUR vyšel v časopisu I-Forum

V časopisu Univerzity Karlovy I-Forum vyšel rozhovor s Janou Dlouhou o projektu MOSUR. Celý rozhovor si můžete přečíst na stránkách I-Fora

 

Vyjde soubor případových studií regionálního udržitelného rozvoje

Připravujeme soubor případových studií, který představí případy (ne)udržitelného regionálního rozvoje, a to především z hlediska rolí společenských aktérů. Tyto studie budou analyzovány z hlediska procesů sociálního učení probíhajících na místní úrovni; najdou také uplatnění ve vysokoškolské výuce jakožto základ místně zakotveného učení na této úrovni. Postupně budou zařazeny do Envigogiky a vyjdou jako její zvláštní číslo; z hlediska praxe mohou posloužit jako modelový příklad určité společenské situace. Základ souboru případových studií, které vyjdou do konce roku 2014, naleznete zde.

 

Projekt MOSUR úspěšně skončil - aktivity pokračují

Projekt MOSUR oficiálně skončil dne 30. 4. 2014, mnohé z aktivit projektu však pokračují i nadále:

Časopis Envigogika

EnviWiki - webová environmentální encyklopedie

PLATFORMA - nově připravovaná webová stránka o UR na vysokých školách

 

Hledání na webu

Kontakt

Kontakt: Univerzita Karlova v Praze, Centrum pro otázky životního prostředí, José Martího 407/2, 162 00 Praha 6, tel: 220 199 460, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stránky projektu OP VK CZ.1.07/2.4.00/17.0130 - Mezioborová síť udržitelného rozvoje

esf